Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Przemysław Dyba, Hanna Puk wśród laureatów Sesji Studenckich Kół Naukowych UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Przemysław Dyba, Hanna Puk wśród laureatów Sesji Studenckich Kół Naukowych UPP

Miło nam poinformować referat „Rozmieszczenie inwazyjnych gatunków roślin wzdłuż górskich szlaków turystycznych” autorstwa Przemysława Dyba, Hanny Puk, zajął III miejsce, w sekcji przyrodniczej, w Sesji Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Tegoroczna Sesja odbyła się 22 maja 2019 r. w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym w Zielonce. Obrady podzielone były na sekcje: Przyrodniczą, Nauk Ekonomiczno-Społecznych, Techniczną oraz Sesję Posterową.

Sesja Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu stanowi podsumowanie działalności naukowej studentów zrzeszonych w kołach naukowych i jest okazją do prezentacji wyników prac badawczych prowadzonych w ramach tych kół. To także miejsce wymiany myśli, poglądów i dyskusji naukowych.