Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Profesor Radosław Mirski nominowany do nagrody Ambasador Innowacyjności | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Profesor Radosław Mirski nominowany do nagrody Ambasador Innowacyjności

Prof. UPP dr hab. inż. Radosław Mirski (Katedra Mechanicznej Technologii Drewna WLTD UPP) został nominowany do ogólnopolskiej nagrody gospodarczej Ambasador Innowacyjności za wkład w rozwój innowacji w Polsce, za przyszłościowe, nieszablonowe myślenie, pionierskie projekty, nowe idee i niezwykłe rozwiązania. Przede wszystkim za budowanie pozytywnego wizerunku polskich innowacji, które są na bardzo wysokim poziomie i niejednokrotnie wyprzedzają światowe trendy.

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi.

Ambasador Innowacyjności to ogólnopolska nagroda dla najbardziej kreatywnych firm uczelni, instytucj, ludzi  w Polsce, których praca połączona z nauką przyczynia się do rozwoju polskiej gospodarki. Laureatów nagrody wybierze Kapituła Programowa na Międzynarodowym Forum Gospodarczym (http://miedzynarodowe-forum.pl/nagrody-gospodarcze/), najbardziej prestiżowym wydarzeniu biznesowym w Polsce, które odbędzie się 15 października 2021 r. w Piekarach Śląskich.

PDF icon List nominacyjny.pdf385.18 KB