Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Profesor Magdalena Zborowska powołana do Rady Muzeum Archeologicznego w Biskupinie | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego powołał nową Radę Muzeum Archeologicznego w Biskupinie. Wśród nowych członków w Radzie MAB znalazła się prof. dr hab. Magdalena Zborowska z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP. Gratulujemy!

Rada Muzeum m.in. sprawuje nadzór nad wypełnianiem przez muzeum jego powinności wobec zbiorów i społeczeństwa, a także ocenia działalność muzeum. Nominacje w imieniu marszałka Piotra Całbeckiego wręczył dyrektor Muzeum dr Henryk Paweł Dąbrowski.