Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Prof. dr hab. Dariusz Gwiazdowicz, dr hab. Andrzej Jagodziński, prof. ID PAN powołani do zespołu doradczego dla dyscypliny naukowej nauki leśne | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Prof. dr hab. Dariusz Gwiazdowicz, dr hab. Andrzej Jagodziński, prof. ID PAN powołani do zespołu doradczego dla dyscypliny naukowej nauki leśne.

Już znamy, kto będzie oceniał czasopisma naukowe. Powołano właśnie 44 zespoły doradcze dla każdej z dyscyplin. Będą one pracować nad punktacją poszczególnych pozycji w kluczowym dla ewaluacji wykazie czasopism, który zostanie opublikowany w czerwcu tego roku. W skład sześcioosobowego zespołu dla dyscypliny naukowej nauki leśne, zostały powołane trzy osoby z naszej uczelni:

prof. dr hab. Dariusz Gwiazdowicz, (Wydział Leśny UPP)
dr hab. Andrzej Jagodziński, prof. ID PAN (Wydział Leśny UPP)
prof. dr hab. Wiesław Olek (Wydział Technologii Drewna UPP)