Prelekcje w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu

5 kwietnia 2024 r. studenci z Koła Leśników odwiedzili Technikum Leśne w Rogozińcu. Członkowie Sekcji Botanicznej, zaprezentowali młodzieży z 4 i 5 klasy technikum leśnego, zagadnienia dotyczące nauki na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna, funkcjonowaniu Koła Leśników. Młodzież miała też okazję zaznajomić się z programem stypendialnym Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Lasy Świata.

Po spotkaniu z młodzieżą studenci wybrali się na wycieczkę do rezerwatu Uroczysko Grodziszcze.  Dzień zakończono herbatą i ciastem zjedzonym wspólnie z kadrą nauczycielską technikum.

Studenci dziękują Zespołowi Szkół Leśnych w Rogozińcu za gościnę.

Fot.: Dominika Hennik, Diana Fiedorowicz, Ola Bogacz, Wojtek Walkowiak, Anna Deinowska