„Porównanie zbiorowisk roślinnych z połowy XX i początku XXI wieku w Nadleśnictwie Doświadczalnym Zielonka” wyróżniona w konkursie na Najlepsza Książkę Akademicką

W piątek 11 marca 2022 r.  podczas otwarcia Poznańskich Targów Książki zostały wręczone nagrody w konkurach od lat towarzyszących Poznańskim Targom Książki Naukowej.

Miło nam poinformować, że książka, „Porównanie zbiorowisk roślinnych z połowy XX i początku XXI wieku w Nadleśnictwie Doświadczalnym Zielonka” autorstwa Moniki Konatowskiej i Pawła Rutkowskiego (Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu) dostała wyróżnienie w Konkursie na Najlepsza Książkę Akademicką.

Serdecznie gratulujemy autorom.