Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Piknik Naukowy pod patronatem Wydziału Leśnego UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Piknik Naukowy pod patronatem Wydziału Leśnego UPP

W niedzielę 16 września 2018 r. w Chodzieży pod hasłem „Technika a Przyroda”, odbyła się czwarta edycja Pikniku Naukowego. Drugi raz z rzędu imprezę tą objął patronatem honorowym Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Festyn  skierowany był do całych rodzin, jednak najwięcej atrakcji czekało na dzieci i młodzież. Można było między innymi zobaczyć eksperymenty przyrodnicze, obejrzeć sprzęt ratowniczo-gaśniczy, porównać nowoczesny sprzęt używany w leśnictwie ze sprzętem którym posługiwano się w ubiegłym wieku. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć stoiska wydziałowego, które przygotowała Katedra Łowiectwa i Ochrony Lasu. Zapraszamy na fotorelacje z tego wydarzenia.

Jolanta Węgiel