Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Pierwsze zajęcia studentów w Laboratorium Innowacyjnych Technologii Obróbkowych | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Pierwsze zajęcia studentów w Laboratorium Innowacyjnych Technologii Obróbkowych

Zapraszamy na relację z pierwszych zajęć naszych Studentów kierunku projektowanie mebli w nowym Laboratorium Innowacyjnych Technologii Obróbkowych WLTD UPP.

"W ostatnim czasie Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zainaugurował działalność nowego Laboratorium Innowacyjnych Technologii Obróbkowych.
Dzięki naszym wspaniałym prowadzącym, mieliśmy okazję skorzystać z pracy wspaniałości maszyn, które znajdują się na jego terenie.
Pracowaliśmy z obrabiarkami takimi jak: oklejarka wąskich powierzchni, formatyzerka pionowa, strugarka 4-stronna. Takie fajowe rzeczy tylko na kierunku Projektowanie Mebli w Poznaniu".

Tekst i foto - Studenci II roku studiów inżynierskich na kierunku projektowanie mebli (w tym głównie Pani Oliwia Reder).