Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Pierwsza studencka edycja kursu z zakresu obsługi wózka widłowego za nami | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Pierwsza studencka edycja kursu z zakresu obsługi wózka widłowego za nami

Dobiegła końca pierwsza edycja ponadprogramowych zajęć dla Studentów drugiego roku studiów stacjonarnych, na kierunku Technologia Drewna, z zakresu obsługi wózka widłowego. Kurs, który rozpoczął się 1 kwietnia 2022 r. zakończył się wczoraj, we wtorek, 7 czerwca, wręczeniem odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych, wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego (Oddział Terenowy w Poznaniu).

Na spotkaniu podsumowującym kurs, podczas którego uroczyście wręczono zaświadczenia, obecni byli, oprócz grupy kursantów, Okręgowy Inspektor Pracy z Poznania, Paweł Ciemny (nasz Absolwent Technologii Drewna z 2001 roku); przedstawiciel firmy szkolącej - UTB SPEC, Alan Boruczkowski, a także Dziekan WLTD, prof. dr hab. Piotr Łakomy; Prodziekan ds. studiów WLTD, prof. UPP dr hab. Edward Roszyk oraz pomysłodawcy tego wydarzenia - dr hab. Władysław Kusiak i dr inż. Bartosz Pałubicki.