Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Patent na wynalazek: "Środek do konserwacji drewnianych obiektów zabytkowych i sposób jego wytwarzania" | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Miło nam poinformować, że w dniu 6 października 2022 roku Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej wydał decyzję o udzieleniu patentu na rzecz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na wynalazek pn.: "Środek do konserwacji drewnianych obiektów zabytkowych i sposób jego wytwarzania".

Autorami wynalazku są naukowcy z Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu:

• prof. dr hab. inż. Bartłomiej Mazela (Pracownia Ochrony i Konserwacji Drewna)
  • dr inż. Waldemar Perdoch (Pracownia Ochrony i Konserwacji Drewna)
  • mgr Tomasz Nowak

Serdecznie gratulujemy!