Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Odwiedziny uczniów z Zespołu Szkół nr 6 w Suwałkach | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Odwiedziny uczniów z Zespołu Szkół nr 6 w Suwałkach

16 września 2021 r.  mury naszej uczelni odwiedziła młodzież z Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach z kierunku technik technologii drewna. Uczniowie  pod okiem nauczycieli akademickich mieli okazje zapoznać się z ofertą edukacyjną wydziału oraz zwiedzić laboratoria badawcze i sale ćwiczeniowe.

Już dziś serdecznie zapraszamy młodzież z Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach w mury naszej uczelni, oczywiście po zdaniu egzaminu maturalnego.

W spotkaniu z uczniami wzięli udział: dr hab. Tomasz Krystofiak, dr inż. Julia Lange, dr inż. Wojciech Grześkowiak, dr inż. Bartosz Pałubicki, mgr inż. Marta Górska, mgr inż. Jolanta Węgiel.