Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Obrona pracy doktorskiej mgr inż. Eweliny DEPCZYŃSKIEJ | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Obrona pracy doktorskiej mgr inż. Eweliny DEPCZYŃSKIEJ

Przewodniczący i Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Leśne Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają na publiczną obronę pracy doktorskiej mgr inż. Eweliny DEPCZYŃSKIEJ. Tytuł pracy: „Modyfikacja oleju lnianego za pomocą VTMOS w preparatyce środków ochrony drewna”.

Obrona pracy odbędzie się 4 lutego 2022 r. o godz. 10:00 w trybie zdalnym na platformie ZOOM

• Promotor: prof. dr hab. Bartłomiej Mazela (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu)
  • Promotor pomocniczy: dr inż. Waldemar Perdoch (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu)
  • Recenzenci: dr hab. inż. Andrzej Fojutowski (Sieć Badawcza Łukasiewicz Poznański Instytut Technologiczny), Dr hab. inż. Piotr Witomski (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie)

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Witosa 45.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o kontakt mailowy: rada.naukowa.nl@up.poznan.pl

PDF icon Publiczna obrona - E. Depczyńska.pdf278.97 KB