NERM 2014 - 30 uczestników z 12 krajów

W dniach 5-11.05.2014 poznańscy studenci leśnictwa gościli 30 studentów leśnictwa z 12 krajów. Dyskutując o konfliktach związanych z różnymi formami ochrony przyrody odwiedzili Puszczę Białowieską, rozlewiska Bierzy oraz Mazury. Tygodniowe międzynarodowe spotkanie NERM 2014 dotyczyło studentów zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Leśnictwa (International Forestry Students’ Association). Pierwszą, gorącą relację przekazujemy w postaci zestawienia zdjęć

Na szerszą relację zapraszamy w najbliższym czasie.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem:

JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr. hab. Grzegorza Skrzypczaka,
Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych mgr inż Adama Wasiaka,
Dziekana Wydziału Leśnego prof. dr. hab. Romana Gornowicza.

Wydarzenie nie odbyłoby się gdyby nie wsparcie sponsorskie ze strony PGL Lasów Państwowych, Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, firmy Stihl oraz Jerzego Kasprzaka z Bor forest workers training centre.

Organizatorami NERM 2014 byli członkowie Koła Leśników: Wiktoria Burdon, Kuba Łoboda, Jędrek Damski, Mateusz Szydło, Marcin Faściszewski, Jakub Sokołowski, Joanna Skonieczna, Kamil Kondracki, Sławek Sułkowski, Cezary Urbanowski, Jędrzej Wawrzyniak i koordynator projektu Agnieszka Błasiak.

Dziękujemy również za wsparcie, rady i dobre słowa, które otrzymaliśmy od dr hab. Macieja Skorupskiego prof. UP oraz dr hab. Jarosława Szabana. Państwa wsparcie dodawało nam motywacji i sił w długim i trudnym procesie organizacyjnym.

koordynator projektu Agnieszka Błasiak