Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nagrody Rektora dla studentów i absolwentów przyznane | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Nagrody Rektora dla studentów i absolwentów przyznane

Decyzją Rektorskiej Komisji ds. Nagród i Wyróżnień za rok akademicki 2021/2022 nagrody otrzymali:

ZŁOTY MEDAL „ZA OSIĄGNIĘCIA W STUDIACH”

z kierunku projektowanie mebli: mgr inż. Klara Katarzyna Czopik

z kierunku Wood Science: mgr Donat Agaj (KOSOWO), mgr Arbnore Cakaj (KOSOWO)

SREBNY MEDAL „ZA OSIĄGNIĘCIA W STUDIACH”

z kierunku leśnictwo: inż. Jan Józef Kłęk, inż. Marcin Tomasz Łaguna

z kierunku projektowanie mebli: inż. Barbara Dąbrówka Labus

z kierunku technologia drewna: inż. Kinga Kasprzyk

List gratulacyjny Rektora otrzymują studenci, którzy w poprzednim roku akademickim wyróżniali się aktywną działalnością społeczną na rzecz środowiska studenckiego Uniwersytetu, potwierdzoną przez Konwent Samorządu Studentów. Nagrodę otrzymali:

z kierunku leśnictwo: Patrycja Baryła, Wojciech Hubert Kozak, inż. Marcin Tomasz Łaguna

z kierunku technologia drewna: Marcin Bednarek

NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ otrzymali:

z kierunku leśnictwo: Jan Roman Maciejewski, inż. Katarzyna Kamila Sycz

z kierunku technologia drewna: inż. Maciej Łukasz Klucewicz, Martyna Natalia Plesińska

Nagroda pieniężna przyznawana jest studentom, którzy wyróżniali się aktywną działalnością społeczną na rzecz środowiska studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i jednocześnie uzyskali w poprzednim roku akademickim średnią ocen z egzaminów i zaliczeń nie niższą niż 4,00.

Listy gratulacyjne za prace magisterskie otrzymali:

mgr Agata Karolina Malinowska z kierunku leśnictwo (studia stacjonarne) za pt. pracę „Morfologia i zmienność ziarn pyłku Reynoutria sachalinensis (F. Schmidt) Nakai, Reynoutria x bohemica Chrtek & Chrtkova oraz Reynoutria japonica Houtt”, napisaną pod kierunkiem dr Blanki Marii Wiatrowskiej w Katedrze Botaniki i Siedliskoznawstwa Leśnego, na WLTD.

mgr Hubert Paweł Paszke z kierunku leśnictwo (studia stacjonarne), za pracę pt. „Wpływ typu siedliskowego lasu na masę i długość igieł sosny zwyczajnej (Pinus sylvestris L.), opadających w ciągu roku w drzewostanach III klasy wieku”, napisaną pod kierunkiem prof. UPP dr hab. Mieczysława Turskiego w Katedrze Urządzania Lasu, na WLTD.