Msza Święta Hubertowska Koła Leśników

19 listopada 2023 r. społeczność akademicka Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, wraz z zaproszonymi gośćmi, uczciła uroczystą Mszą św. dzień św. Huberta, patrona myśliwych.

W Świątyni udekorowanej igliwiem, rozbrzmiewała muzyka w wykonaniu Zespołu Trębaczy Myśliwskich „Venator” oraz Sekcji Muzycznej Koła Leśników.

Podczas Mszy, obecność swoją zaznaczyły różne sekcje Koła Leśników: Łowiecka, Teriologiczna, Łucznicza, Sokolnictwa i Ochrony Ptaków Szponiastych oraz muzyczna, każda wnosząc wyjątkowy wkład w uroczystość.