Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Możliwość realizacji pracy dyplomowej w ramach projektu - Badanie zależności pomiędzy glebową materią organiczną a dynamiką infiltracji i retencji wody w glebach… | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Poszukiwani studenci, którzy chcieliby realizować prace dyplomowe (inżynierskie lub magisterskie), poprzez udział w projekcie finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki pt. ‘Badanie zależności pomiędzy glebową materią organiczną a dynamiką infiltracji i retencji wody w glebach leśnych w kontekście globalnych zmian klimatu i składu gatunkowego drzewostanu’ (UMO-2021/43/B/NZ9/00136). Prace można zrealizować poprzez zaangażowanie w badania terenowe (mile widziani studenci mieszkający w okolicach Siemianic lub Kępna) lub laboratoryjne. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z kierownikiem projektu (dr Anna Ilek, e-mail: anna.ilek@up.poznan.pl)