Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Medale oraz nagrody i nagrody i wyróżnienia studentom, za rok akademicki 2022/2023 | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Rektor przyznał medale „Za osiągnięcia w studiach” absolwentom oraz nagrody i wyróżnienia studentom, za rok akademicki 2022/2023.

ZŁOTY MEDAL „ZA OSIĄGNIĘCIA W STUDIACH ”Absolwentom studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich Rektor nadaje złoty medal „Za osiągnięcia w studiach”. Medal przyznawany jest absolwentom Uniwersytetu, którzy ukończyli studia w terminie przewidzianym w Regulaminie studiów, nie korzystając przy tym z przedłużenia terminu złożenia pracy dyplomowej, w trakcie studiów nie powtarzali żadnego przedmiotu i uzyskali średnią ze studiów drugiego stopnia – nie niższą niż 4,75 oraz z jednolitych studiów magisterskich – nie niższą niż 4,50, ponadto uzyskali ocenę bardzo dobrą jako ostateczny wynik studiów wpisany na dyplomie oraz prezentowali nienaganną postawę etyczną w trakcie studiów.

W tym roku to wyróżnienie otrzymało 20 absolwentów, z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna medal otrzymali:

• mgr inż. Barbara Prałat

• mgr inż. Karolina Tomkowiak

SREBRNY MEDAL „ZA OSIĄGNIĘCIA W STUDIACH”

Absolwentom studiów pierwszego stopnia Rektor nadaje srebrny medal „Za osiągnięcia w studiach”. Medal otrzymują absolwenci Uniwersytetu, którzy ukończyli studia w terminie przewidzianym w regulaminie studiów, nie korzystając przy tym z przedłużenia terminu złożenia pracy dyplomowej, w trakcie studiów nie powtarzali żadnego przedmiotu i uzyskali średnią ze studiów nie niższą niż 4,50, a także uzyskali ocenę bardzo dobrą jako ostateczny wynik studiów wpisany na dyplomie oraz prezentowali nienaganną postawę etyczną w trakcie studiów.

Srebrne wyróżnienie otrzymało 36 absolwentów studiów pierwszego stopnia, z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna medal otrzymali:

• inż. Mateusz Muzolf

• inż. Mikołaj Szczęch

• inż. Szymon Rybak

NAGRODA REKTORA

Nagroda (pieniężna) przyznawana jest studentom, którzy wyróżniali się aktywną działalnością społeczną na rzecz środowiska studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i jednocześnie uzyskali w poprzednim roku akademickim średnią ocen z egzaminów i zaliczeń nie niższą niż 4,00. Pieniężne wyróżnienia (w kwocie 1700 zł) otrzymało 16 studentów w tym z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna:

• Martyna Woltyńska
  • Oliwia Babacz
  • inż. Maria Kreń

• Martyna Plesińska

LIST GRATULACYJNY REKTORA

List gratulacyjny Rektora otrzymują studenci, którzy w poprzednim roku akademickim wyróżniali się aktywną działalnością społeczną na rzecz środowiska studenckiego Uniwersytetu, potwierdzoną przez Konwent Samorządu Studentów UPP lub dokonali czynu chwalebnego na terenie Uniwersytetu lub poza nim, o czym został powiadomiony pisemnie Rektor. List gratulacyjny Rektora otrzymało 17 studentów w tym z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna: