Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Mateusz Rawlik zwycięzcą XLI Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych w Olsztynie | Wydział Leśny i Technologii Drewna

W dniach 15-16 maja 2012 roku w Olsztynie odbyło się XLI Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych organizowane przez wykładowców i studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

W tegorocznym Seminarium wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Do wystąpień zgłoszono 354 prace w 16 sekcjach tematycznych. Nasz student – Pan Mateusz Rawlik – reprezentując Sekcję Botaniczną „Koła Leśników” wystąpił z prezentacją pt.: „Dendroflora zabytkowego parku w Szczytnikach koło Złocieńca”.

Prezentacja była efektem obozu naukowego Sekcji Botanicznej, który został zorganizowany w lipcu 2011 roku pod kierunkiem dr. inż. Andrzeja M. Jagodzińskiego. Pan Mateusz Rawlik zdobył czwarte miejsce w sekcji „Ochrona i kształtowanie środowiska”.

Serdecznie gratulujemy!