Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Marta Pędzik laureatką IV edycji programu „Doktorant wdrożeniowy” | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Marta Pędzik laureatką IV edycji programu „Doktorant wdrożeniowy”

Miło nam poinformować, że mgr inż. Marta Pędzik absolwentka kierunku Technologii Drewna i Inżynierii Biotworzyw została laureatką IV edycji programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa „Doktorant wdrożeniowy”. Praca doktorantki dotyczyć będzie technologii wytwarzania niskoemisyjnych biotworzyw. Promotorem jest dr hab. inż. Tomasz Rogoziński, prof. UPP (Wydział Leśny i Technologii Drewna, Katedra Meblarstwa), a promotorem pomocniczym dr inż. Dominika Janiszewska (Zastępca Dyrektora ds. Badawczych, Łukasiewicz – Instytut Technologii Drewna ). Serdecznie gratulujemy.

Program „Doktorat wdrożeniowy” to jeden ze sztandarowych programów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa. Głównym  jego założeniem jest przygotowanie rozprawy doktorskiej, która pomoże funkcjonować danemu przedsiębiorstwu.

Bez tytułu_10.png