Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Lubelski Fornir podpisał umowę o współpracy z Wydziałem Leśnym i Technologii Drewna | Wydział Leśny i Technologii Drewna

W dniu 13 września 2023 roku Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prof. dr hab. Piotr Łakomy podpisał umowę o współpracy z Edmundem Smolarkiem, Prezesem Zarządu przedsiębiorstwem Lubelski Fornir Sp. z o.o.

Umowa obejmuje współpracę w działaniach badawczo-dydaktycznych. Osobami odpowiedzialnymi do koordynowania podjętych działań są: Jolanta Kowalska Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Lubelski Fornir Sp. z o.o. i dr inż. Bartosz Pałubicki Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Ponadto z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP zaangażowane w współprace z Fornir Sp. z o.o  będą:  dr hab. Marek Wieruszewski i mgr inż. Jolanta Węgiel.