Krzysztof Hołub i Marzena Kaźmierczak wśród laureatów XX Mistrzostw Polski Leśników w Biegu na Orientację

W dniach 24-25 maja 2019 r. odbyły się XX Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację. W Mistrzostwach Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu reprezentowało czworo studentów: Marzena Kaźmierczak, Przemysław Dyba, Krzysztof Hołub, Damian Cichoń.

Miło nam poinformować, że dwie osoby z reprezentacji Wydziału Leśnego UPP stanęły na podium:

I miejsce w Biegu Sprinterskim w kategorii Senior zajął Krzysztof Hołub,

II miejsce w biegu dlugodystansowym, tzw. w kategorii K21 zajęła Marzena Kaźmierczak.

Serdecznie gratulujemy zwycięstw.

Damian Cichoń

Organizatorem zawodów było Nadleśnictwo Kościerzyna.