KRASP wręczył certyfikaty jakości kształcenia

W dniu 13 października w trakcie Zgromadzenia Plenarnego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) wręczone zostały certyfikaty jakości kształcenia przyznawane przez Państwową Komisję Akredytacyjną.

To prestiżowe wyróżnienie otrzymał także Wydział Leśny  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Przyznany uchwałą NR 40/2011 z dnia 10 lutego 2011 roku certyfikat jakości kształcenia na kierunku leśnictwo” obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

Certyfikat w imieniu władz uczelni odebrał prof. Andrzej Czerniak prodziekan ds. studiów.