Korzystanie z zasobów przyrody oraz ich ochrona

Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Leśnego, Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP wraz ze współorganizatorami mają przyjemność zaprosić Państwa na seminarium on-line zatytułowane „Korzystanie z zasobów przyrody oraz ich ochrona”, które odbędzie się 17 grudnia 2020 r.

W związku z ograniczoną liczbą uczestników oraz prowadzeniem spotkania na platformie MS Teams, niezbędna jest rejestracja uczestników. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem

Link rejestracyjny będzie aktywny do 9 grudnia 2020 r. (godz. 23:00). Rejestracja w późniejszym terminie nie będzie możliwa.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres SeminariumWLTD@pracownik.up.poznan

Organizator: Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Leśnego.

Współorganizatorzy: Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP, Wielkopolski Park Narodowy, Regionalna Dyrekcja Lasów Pańswowych w Pile, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu.

Partnerzy: Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, Komisja Nauk Leśnych i Drzewnych.