Konkurs na studenckie granty badawcze

Dzięki współpracy WLTD oraz firmy Lubelski Fornir mamy przyjemność ogłosić konkurs na studenckie granty badawcze. Konkurs skierowany jest do studentów zrzeszonych w kołach naukowych Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP i zapewnia finansowanie studenckich badań podstawowych, przemysłowych lub prac rozwojowych dotyczących fornirów, surowca do ich produkcji, technologii ich produkcji i modyfikacji oraz nowych zastosowań i produktów wykorzystujących forniry. Zaakceptowane do realizacji projekty będą realizowane w bieżącym roku, a zwieńczone zostaną publikacjami lub prezentacjami na studenckich konferencjach naukowych. Zapraszamy do aplikowania!

Szczegóły w załączonym regulaminie.