Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Koniec XXI edycji studiów podyplomowych Zarządzanie Przedsiębiorstwem w Leśnictwie i Ochronie Przyrody | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Koniec XXI edycji studiów podyplomowych Zarządzanie Przedsiębiorstwem w Leśnictwie i Ochronie Przyrody

Dobiegła końca XXI edycja studiów podyplomowych Zarządzanie Przedsiębiorstwem w Leśnictwie i Ochronie Przyrody realizowanych przez Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w roku akademicki 2021/2022, w której uczestniczyło 24 słuchaczy z całej Polski.

W dniach 24-26 czerwca nad jeziorem Bachotek w okolicach Brodnicy odbyło się ostatnie spotkanie, na którym przeprowadzono egzamin kończący tegoroczną edycję. Tradycją ostatnich zjazdów jest prezentacja przez słuchaczy swoich prac końcowych, które realizowali w toku edukacji pod czujnym okiem opiekunów naukowych.

Po egzaminacyjnych emocjach przyszedł czas na świętowanie uzyskania bardzo dobrych ocen, recenzji i efektów całorocznej pracy. Wspólna biesiada i spływ kajakowy były pięknym uwieńczeniem tego czasu.

Przypominamy, że trwa jeszcze rekrutacja na XXII edycję studiów podyplomowych, które realizowane będą w roku akademickim 2022/2023. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń (zostało kilka ostatnich miejsc). Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej studium: https://www1.up.poznan.pl/soizwgl/.

Absolwenci studium podyplomowegoOgnisko na zakończenie studiumSpływ kajakiemNenufarySpływ. Kajaki z absolwentami
Zachód słońca nad jeziorem