Kolejna partia darów trafiła do uchodźców

22 marca 2022 r. Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka została przekazana kolejna partia darów zebranych przez społeczność akademicką dla uchodźców z Ukrainy.

Samorząd Studencki Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP chciałby serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w ten szlachetny czyn. Serdecznie dziękujemy również współorganizatorom akcji: Kołu Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Domu Studenckiemu Przylesie oraz władzom Wydziału Leśnego i Technologii Drewna.

Cieszymy się, że potrafimy się zjednoczyć w tak ważnych dla życia ludzkiego sprawach!

Samorząd Studencki Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP