Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Kamil Dubicki laureatem zawodów STIHL TIMBERSPORTS POLISH JUNIOR CUP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Kamil Dubicki laureatem zawodów STIHL TIMBERSPORTS POLISH JUNIOR CUP

W sobotę, 18 maja 2019 r.  Kamil Dubicki zajął 1 miejsce podczas zawodów STIHL TIMBERSPORTS POLISH JUNIOR CUP pokonując 10 zawodników przybyłych z całej Polski.

Zdobywając najwyższe miejsce na podium, Kamil awansował do rundy kwalifikacyjnej konkursu STIHL TIMBERSPORTS LION'S TROPHY 2019. Zwycięstwo zagwarantowało mu również udział w europejskich zawodach ROOKIE STIHL TIMBERSPORTS.

Kamil będzie reprezentował Polskę w kategorii wiekowej do lat 25. Zmagania odbędą się w przyszłym miesiącu, 29 czerwca 2019 roku w Czechach.

Kamil jest studentem studiów magisterskich z leśnictwa na Wydziale Leśnym w Poznaniu.

Kacper Borowski