Jak pogodzić sesję z projektem "kora"?

Luty to nie tylko czas sesji na naszym wydziale, ale również czas wzmożonych wyjazdów dla członków Sekcji Biometrycznej Koła Leśników.

Początek miesiąca 2-4 oraz 9-11.02 nasi koledzy spędzili w Nadleśnictwie Barlinek (RDLP Szczecin), gdzie przeprowadzali pomiary w ramach projektu "Kora" dla Lasów Państwowych.

Miniony weekend studenci wraz z opiekunem spędzili w Nadleśnictwie Kolbudy (RDLP Gdańsk) mierząc spłaszczenie kłód bukowych i brzozowych.

Jak widać sesja nie przeszkadza w przeprowadzaniu badań, a czas spędzony w lesie to czas, który każdy leśnik kocha najbardziej.

Sekcja Biometryczna Koła Leśników UPP