IX Turniej Łuczniczy o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UP w Poznaniu

6 kwietnia 2024 r. obyła się dziewiąta edycja Turnieju Łuczniczym o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UP w Poznaniu. Wzięło w niej udział 161 zawodników z różnych zakątków naszego kraju. Na 1,5 km trasie czekały na łuczników 32 punkty strzeleckie typu 3 D, strzelania tarczowe oraz zadania sprawnościowe. Zawodnicy w kategoriach wiekowych (dzieci, junior, senior) zmierzyli się z umiejętnościami strzelania, celowania pod zmiennymi kątami, szacowania odległości, radzenia sobie w terenie.

Wyniki turnieju

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Organizatorzy turnieju: Sekcja Łucznicza Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Ogród Dendrologiczny Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Dziękujemy wolontariuszom za pomoc: Hubert Adamowicz, Amelia Duszyńska, Zuzanna Kazimierczak, Patrycja Komasa, Mikołaj Mirkiewicz, Katarzyna Paluszkiewicz, Katarzyna Peplińska, Maria Przybył, Wiktoria Schwarz, Marta Stefańska, Małgorzata Superson, Ania Mróz, Ania Matuszewska, Jan Gałek, Agnieszka Maślińska.