InterFOB 2023 - fotorelacja

InterFOB to coroczna konferencja studentów związanych z branżą leśno-drzewną, odbywająca się w krajach europejskich. W tym roku studenci Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu mieli zaszczyt wraz ze studentami Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, działając w ramach trójporozumienia wydziałów leśnych i technologii drewna organizacji tegorocznego przedsięwzięcia w Polsce.

W InterFOB 2023 uczestniczyli studenci z Niemiec, Finlandii, Słowacji, Serbii i Austrii. Przyszłorocznym krajem-gospodarzem konferencji została wybrana Słowacja. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

Studenci z WLTD UPP zaangażowani organizację InterFOB: Adam Pływaczyk (Główny koordynator od strony UPP), Oliwia Babacz (Główna koordynatorka od strony UPP), Jakub Springer, Weronika Jakubowska, Martyna Plesińska, Martyna Woltyńska, Marta Buchmiet, Maria Kreń, Milena Szafran (Pomoc od strony Konwentu), Jan Szczepański (Pomoc od strony Konwentu, wolontariusz na miejscu.

Tekst: Adam Pływaczyk