Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility II miejsce w XVII Zawodach Drwali dla drużyny Wydziału Leśnego UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

II miejsce w XVII Zawodach Drwali dla drużyny Wydziału Leśnego UPP

Drużyna Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zajęła II miejsce w XVII Zawodach Drwali z Radiem Zachód!

Nasz wydział reprezentowani: Łukasz Schuetza, Damian Cichoń i Mateusz Pielichowski. Zawody odbyły się 16 czerwca w Niedźwiedziu, niedaleko Świebodzina, a uczestniczyło w nich osiem drużyn, reprezentujących m. in. Zakłady Usług Leśnych oraz Technika Leśne.

Zawodnicy musieli wykazać się w konkurencjach technicznych, takich jak ścinka drzew, okrzesywanie oraz przerzynka kombinowana, a także w konkurencjach sprawnościowych jak na przykład przenoszenie stosu i łupanie drewna. Przyznano również nagrody indywidualne za najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach. Jedną z nich zdobył Łukasz Schuetza, za najlepszy wynik w ścince drzew.