Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Grzegorz Kamasa na podium - V Pilski Turniej Łuczniczy | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Grzegorz Kamasa na podium - V Pilski Turniej Łuczniczy

Grzegorz Kamasa członek Sekcji Łuczniczej Koła Leśników zajął III miejsce w kategorii Łuk Tradycyjny Dorośli na V Pilskim Turnieju Łuczniczym.

23 października 2021 r. reprezentacja studentów oraz absolwentów Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP pod kierownictwem Mikołaja Grabowskiego prezesa Sekcji Łuczniczej Koła Leśników udała się do Technikum Leśnego w Goraju gdzie odbył się V Pilski Turniej Łuczniczy. Miejsce to przyciąga łuczników o tej porze roku przepiękną paletą barw w jakie przybrane są otaczające zamek drzewa. Drugą cechą zawodów w Goraju poza pięknymi widokami jest niezwykle wymagająca trasa łucznicza.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i jak w latach poprzednich zadbali o to by zawodnicy pozostawili na trasie serce i litry potu. Licząca 8 km trasa wiła się pośród wzniesień i dolin przez rowy i strumienie. Wyznaczono 28 stanowisk strzeleckich na których musieliśmy wykazać się spokojem zimną krwią i umiejętnościami. Wysoki poziom dał się we zaniki uczestnikom i dostarczył wielu pozytywnych emocji. Bogatsi o nowe doświadczenia wracany do dalszych treningów. Wyjazd ten był wspaniałą okazją by wspólnie szlifować swoje umiejętności oraz co najważniejsze integrować w "boju" grupę przyjaciół których łączy wspólna pasja.

Marcin Włoch