Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility EUROFORESTER - szansa wyjazdu na magisterskie studia leśne do Szwecji! | Wydział Leśny i Technologii Drewna

EUROFORESTER - szansa wyjazdu na magisterskie studia leśne do Szwecji!

Termin wstępnych zgłoszeń - 10.11.2021!

Szanowni Studenci,

Jak w poprzednich latach tak i teraz istnieje możliwość wyjazdu na studia magisterskie z zakresu leśnictwa do Południowoszwedzkiego Centrum Badań Leśnych Szwedzkiego Uniwersytetu Nauk Rolniczych (SLU).

Istnieje możliwość ubiegania się o stypendium na pierwszy rok tych studiów. Kwalifikacja na stypendia odbędzie się najprawdopodobniej on-line, w terminie 22-23 listopada. Szczegóły podam zainteresowanym.

Optymalnym terminem aplikacji jest 7 semestr studiów leśnych I stopnia - po podjęciu studiów magisterskich na naszym Wydziale w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego i ukończeniu tego semestru można otrzymać roczny urlop na studia za granicą. Dalszą ścieżkę kariery można dobierać w zależności od sytuacji i preferencji każdego z uczestników programu.

Szczegóły dotyczące przyszłorocznej edycji programu oraz zasad naboru znajdziecie państwo w załączonym pliku.

Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenia mailowe w krótkim terminie:

do 10.11.2021 r. godz. 12:00!!!

na adres: tomasz.najgrakowski@up.poznan.pl

z tematem: EUROFORESTER