Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility DZIEŃ ERAZMUSA na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

DZIEŃ ERAZMUSA na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna UPP

Zapraszamy studentów Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP na spotkanie informacyjne o możliwościach wymiany międzynarodowej w ramach dorocznego Dnia ERAZMUSA. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 listopada, o godz. 15:00 w sali C1 Coll.Cieszkowskich (ul.Wojska Polskiego 71)

Oprócz uzyskania aktualnych informacji na temat możliwości wyjazdów zagranicznych w ramach programu ERASMUS+ oraz innych programów, będziecie Państwo mogli spotkać się z przedstawicielami uczelni zagranicznych, wysłuchać relacji (bezpośrednich i on-line) waszych Koleżanek i Kolegów, którzy uczestniczyli w różnych formach wymiany i wreszcie porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za wspieranie was przy planowaniu i organizacji takich wyjazdów.

Serdecznie zapraszamy, Koordynatorzy wydziałowi programu ERASMUS+

Wydział Leśny i Technologii Drewna UPP

prof. dr hab. Magdalena Zborowska (sekcja "drzewna")

dr inż. Tomasz Najgrakowski (sekcja "leśna")