Dwa puchary dla Koła Leśników

Reprezentacja Koła Leśników Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zajęła II miejsce na 25 Międzynarodowych Zawodach Studentów Leśnictwa w Brnie.

Ekipa w skład której wchodzili: Tomasz Łozowski, Monika Kubiak, Hubert Prais oraz Maciej Tokarzewski pokonała drużyny z dwunastu krajów w następujących konkurencjach:
- zawody drwali
- strzelanie
- szacowanie miąższości
-bieg na orientację z rozpoznawaniem

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Ruminii, a trzecie z Czech. W klasyfikacji indywidualnej najlepszy był zawodnik z Poznania – Hubert Prais. W Zawodach udział wzięli też nasi koledzy z Krakowa zajmując miejsce zaraz za podium. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Koła Leśników za umożliwienie nam udziału w Zawodach.

Monika Kubiak