Drzwi Otwarte Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Zapraszamy na DRZWI OTWARTE Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu .
Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku (sobota). Początek o godz. 13:00 w sali wykładowej F im. prof. Tadeusza Perkitnego, ul. Wojska Polskiego 38/42, 60-627 Poznań (na parterze).

W programie:

•  prezentacja oferty dydaktycznej Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP (kierunki studiów),
  •  prezentacje organizacji studenckich działających na Wydziale:

- Koło Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,
          - Koło Naukowe Technologów Drewna,
          - Koło Naukowe Projektantów Mebli,
          - Koło Naukowe Chemii Stosowanej "Spectrum",
          - Samorząd Studencki Wydziału Leśnego i Technologii Drewna,
          - Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator,

• spacer po kampusie Sołacz (sale i laboratoria w budynkach kierunków studiów technologia drewna oraz projektowanie mebli).

Przyjdź i poznaj nas (lepiej). Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Wstęp wolny, wszyscy zainteresowani bardzo mile widziani.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/3665959986959505/?ref=newsfeed