Dr Sylwia Karolina Budzyńska laureatką stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców 2023

Minister Edukacji i Nauki przyznał stypendia 230 wybitnym młodym naukowcom. Laureaci konkursu będą otrzymywali stypendia przez 3 lata. Na ten cel przeznaczono blisko 45 mln zł. Miło nam poinformować, że wśród grona nagrodzonych znalazła się dr Sylwia Karolina Budzyńska z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (Katedra Chemii).

Serdecznie gratulujemy.

PDF icon 20230630_lista_stypendystów_-_konkurs_SMN18.pdf288.51 KB