Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Dr inż. Marlena Baranowska laureatką VI edycji konkursu MINIATURA | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Dr inż. Marlena Baranowska laureatką VI edycji konkursu MINIATURA

Narodowe Centrum Nauki opublikowało pierwszą listę rankingową szóstej edycji konkursu MINIATURA na pojedyncze działania naukowe. W gronie laureatów znalazła się dr inż. Marlena Baranowska z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP, która w ramach stażu naukowego zbada zróżnicowanie nisz mikoryzowych czeremchy amerykańskiej i zwyczajnej - wstępne badania roli grzybów w ekspansji czeremchy amerykańskiej.

Serdecznie gratulujemy

Celem konkursu MINIATURA jest wspieranie działań naukowych prowadzących do przygotowania przyszłego projektu badawczego planowanego do złożenia konkursach NCN lub innych konkursach ogólnokrajowych i międzynarodowych. W jego szóstej edycji można uzyskać finansowanie w wysokości 5 000 do 50 000 zł, a budżet całego konkursu wynosi 20 mln złotych.

lista rankingowa https://ncn.gov.pl/konkursy/wyniki/miniatura6