Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Dr hab. Andrzej M. Jagodziński, prof. ID PAN dyrektorem Instytutu Dendrologii PAN w Kórniku | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Prezes PAN z dniem 1 stycznia 2019 roku powołał dra hab. Andrzeja M. Jagodzińskiego, prof. ID PAN na dyrektora Instytutu Dendrologii PAN w Kórniku na okres czteroletniej kadencji tj. do dnia 31 grudnia 2022 roku.

Panu Profesorowi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w działalności zawodowej, przyszłych, znakomitych wyników, nieustannego rozwoju naukowego oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Prof. dr hab. Piotr Łakomy

Dziekan Wydziału Leśnego UPP