Dr Adrian Łukowski i dr Przemysław Antoni Mania laureatami stypendium dla wybitnych młodych naukowców

Dr Adrian Łukowski i dr Przemysław Antoni Mania z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna UPP laureatami 17 edycji stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców w 2022 r.

Minister Edukacji i Nauki przyznał stypendia 215 wybitnym młodym naukowcom, w tym 37 doktorantom. Przez 3 lata będą oni otrzymywali wsparcie w wysokości 5 390 zł miesięcznie. Laureaci zostali wyłonieni przez ekspertów reprezentujących wszystkie dyscypliny naukowe i artystyczne. Na sfinansowanie przyznanych stypendiów Minister Edukacji i Nauki przeznaczy blisko 42 mln zł.

Link do strony Ministerstwa Edukacji i Nauki z listą laureatów stypendium