Anna Ilek laureatką I edycji nagrody Komitetu Nauk Leśnych i Technologii Drewna za najlepszą pracę doktorską

W dniu 27.02.2019 r. wręczono nagrodę Pani dr Annie Ilek, która jest laureatką I edycji nagrody Komitetu Nauk Leśnych i Technologii Drewna za najlepszą pracę doktorską pt.: "Znaczenie materii organicznej w kształtowaniu właściwości retencyjnych gleb leśnych pod drzewostanami jodłowymi i bukowymi na terenie Beskidu Makowskiego" .

Dr inż. Anna Ilek  pracuje na naszym wydziale w Katedrze Siedliskoznawstwa i Ekologii Lasu.

Serdecznie gratulujemy

Zapraszamy do drugiej edycji nagrody Komitetu Nauk Leśnych i Technologii Drewna za najlepszą pracę doktorską (regulamin w załączniku)