W dniu 16 grudnia 2025 roku w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym imienia redaktora Andrzeja Zalewskiego w Jedlni - Letnisku odbyło się tradycyjne “spotkanie opłatkowe Braci Leśnej” zorganizowane przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kierownictwa Lasów Państwowych na czele z Dyrektorem Generalnym - Panem Adamem Wasiakiem, naczelnicy wydziałów Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, dyrektorzy Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych oraz Biur Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, a także dyrektor Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.
Wśród zaproszonych gości byli Dziekan Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie - Pani prof. Marta Aleksandrowicz-Trzcińska, Dziekan Wydziału Leśnego Uniwersytetu im. H. Kołłątaja w Krakowie - Pan prof. Jarosław Socha oraz Dziekan Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - Pani prof. Dorota Wrońska-Pilarek. Na spotkanie przybył także dyrektor Instytutu Badawczego Leśnictwa - Pan prof. Stanisław Drozdowski.
Spotkanie upłynęło w uroczystej, świątecznej atmosferze.








