Szanowni Państwo,
W imieniu swoim - jako nowo powołanego Dziekana Wydziału Leśnego i Technologii Drewna - oraz Kolegium Dziekańskiego, chciałabym podziękować JM Rektorowi Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Panu prof. Krzysztofowi Szoszkiewiczowi, oraz członkom Rady Naukowej Dyscypliny Nauki Leśne, za okazane nam zaufanie. To dla nas zaszczyt, ale i zobowiązanie.
Pragnę zapewnić, że będziemy dbać o społeczność Naszego Wydziału, angażując się w pracę z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością oraz, że będziemy otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Wierzę w dialog i współpracę, dlatego zapraszam Państwa do wspólnego budowania przyszłości Naszego Wydziału. Naszym celem jest służyć Państwu i wspierać rozwój Wydziału Leśnego i Technologii Drewna.
prof. dr hab. Dorota Wrońska-Pilarek








