Studia anglojęzyczne Wood Science

Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza na anglojęzyczne studia magisterskie na kierunku Wood Science

Oprócz kilku kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych prowadzonych w języku polskim (Technologia drewna, Leśnictwo, Projektowanie mebli, Ochrona przyrody i edukacja przyrodniczo-leśna), Wydział Leśny i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza także na anglojęzyczne studia magisterskie na kierunku Wood Science. Na te studia, trwające 4 semestry, mogą rekrutować się zarówno cudzoziemcy, jak i Polacy.

Więcej informacji o kierunku Wood Science znaleźć można na stronie internetowej: https://wtd.up.poznan.pl/en/feature/masters-programme oraz w ulotce: Wood Science.

Wood-science-Master-2024-1m.jpg

Wood-science-Master-2024-2m.jpg