Studenci z Koła Naukowego Technologów Drewna zajęli PIERWSZE miejsce w sesji studenckich kół naukowych w Zwoleniu na Słowacji

Studenci z Koła Naukowego Technologów Drewna Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zajęli PIERWSZE miejsce w sesji studenckich kół naukowych w Zwoleniu na Słowacji - 63rd INTERNATIONAL STUDENT SCIENTIFIC CONFERENCE – ŠVOČ, zorganizowanej przez Drevárska Fakulta Technická Univerzita vo Zvolene.

Konferencja odbyła się 18 maja 2023 roku. Nasi studenci zaprezentowali referat zatytułowany “Biocomposite low density particleboard with addition walnut shells”. Praca została zrealizowana przez zespół studentów: Maciej Klucewicz, Błażej Góral, Maciej Florczak, Antoni Jakubowski, Martyna Plesińska, Martyna Wienke, Mikołaj Filip, Marta Sikorska, Piotr Wojtala pod opieką dr hab. Doroty Dukarskiej z Katedry Mechanicznej Technologii Drewna WLTD UPP. Nasi reprezentanci zajęli pierwsze miejsce w sekcji TECHNOLOGICAL – TECHNICAL SECTION, w której zaprezentowano łącznie 14 referatów.

Serdeczne gratulacje!!!

Studenci z Koła Naukowego Technologów DrewnaStudenci z Koła Naukowego Technologów Drewna