Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Natalii Kartawik | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Natalii Kartawik

PRZEWODNICZĄCY I RADA NAUKOWA DYSCYPLINY NAUKI LEŚNE Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają na publiczną obronę pracy doktorskiej mgr inż. Natalii Kartawik.

Tytuł pracy: „Struktura zbiorowisk grzybów drewna sosnowego w drzewostanie pohuraganowym”. Obrona pracy odbędzie się 29 lutego 2024 r. o godz. 11:00 w sali Katedry Łowiectwa i Ochrony Lasu - Dworek Sołacki, przy ul. Wojska Polskiego 71D w Poznaniu.

Promotor: prof. UPP dr hab. Jolanta Behnke-Borowczyk (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu).

Recenzenci:

• prof. dr hab. Marta Aleksandrowicz-Trzcińska (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie),
  • prof. dr hab. Tomasz Oszako (Instytut Badawczy Leśnictwa),
  • dr hab. inż. Andrzej Szczepkowski (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie).

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Witosa 45 oraz na stronie https://wltd.up.poznan.pl/pl/przewody-doktorskie