Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Marty Górskiej | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Marty Górskiej

PRZEWODNICZĄCY I RADA NAUKOWA DYSCYPLINY NAUKI LEŚNE Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają na publiczną obronę pracy doktorskiej mgr inż. Marty Górskiej.
Tytuł pracy: „Struktura i wybrane właściwości fizyczne drewna drzew sosny zwyczajnej (Pinus sylvestris L.) pochodzących z terenów zanieczyszczonych przemysłowo”.
Obrona pracy odbędzie się 27 października 2023 r. o godz. 10:15 w sali wykładowej F w budynku Wydziału Leśnego i Technologii Drewna, ul. Wojska Polskiego 38/42 w Poznaniu.

Promotor: prof. UPP dr hab. Edward Roszyk (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu).
Promotor pomocniczy: dr inż. Przemysław Mania (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu).
Recenzenci:
  • dr hab. Cezary Gozdecki, prof. UKW w Bydgoszczy (Uniwersytet K. Wielkiego w Bydgoszczy),
  • dr hab. Paweł Kozakiewicz, prof. SGGW w Warszawie (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie).
Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Witosa 45 oraz na stronie: