Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. inż. Adriana Trocińskiego | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. inż. Adriana Trocińskiego

PRZEWODNICZĄCY I RADA NAUKOWA DYSCYPLINY NAUKI LEŚNE Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają na publiczną obronę pracy doktorskiej mgr. inż. Adriana Trocińskiego.
Tytuł pracy: „Właściwości fizykochemiczne płyt z włókien konopnych (Canabis stativa L.) wiązanych spoiwami gipsowymi”.
Obrona pracy odbędzie się 27 października 2023 r. o godz. 12:15 w sali wykładowej F w budynku Wydziału Leśnego i Technologii Drewna, ul. Wojska Polskiego 38/42 w Poznaniu.

Promotor: prof. dr hab. Radosław Mirski (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu).
Recenzenci:
  • dr hab. Piotr Borysiuk, prof. SGGW w Warszawie (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie),
  • dr hab. Marek Kociszewski (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy).
Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Witosa 45 oraz na stronie: