Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nowa akcja Studenckiego Koła Naukowego Technologów Drewna na WLTD | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Nowa akcja Studenckiego Koła Naukowego Technologów Drewna na WLTD

Studenckie Koło Naukowe Technologów Drewna, prężnie działające na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, mimo panującej pandemii zakończyło kolejną akcję. Na fali sukcesu drewnianych piórników stworzonych z okazji Nocy Naukowców Poznań 2020 (https://youtu.be/wfFILFyrKfE), z końcem stycznia 2021 r. powstały kolejne egzemplarze. Dzięki zaangażowaniu członków Koła, pod czujnym okiem opiekuna Pana dra inż. Bartosza Pałubickiego, w ciągu dwóch dni udało się wytworzyć blisko 100 piórników. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne, a konkretnie na leczenie córki pracownika naszego Wydziału.

Pamiętajcie, że warto pomagać i każdy z nas może przekazać swój 1% podatku - szczegóły w załączonej fotorelacji.