Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Nie żyje dr inż. Waldemar Szymański, emerytowany adiunkt w Katedrze Obrabiarek i Podstaw Konstrukcji Maszyn WLTD UPP | Wydział Leśny i Technologii Drewna

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 października 2023 r. w wieku 71 lat, zmarł śp. dr inż. Waldemar Szymański, emerytowany adiunkt w Katedrze Obrabiarek i Podstaw Konstrukcji Maszyn WLTD UPP. Wybitny specjalista z zakresu eksploatacji i konstrukcji narzędzi i obrabiarek do drewna, autor wielu publikacji naukowych, rzeczoznawca NOT, doskonały wychowawca i nauczyciel wielu pokoleń studentów i młodzieży szkolnej. Kierownik Zakładu Obróbki i Obrabiarek do Drewna oraz Laboratorium Badania Obrabiarek i Narzędzi. Członek NOT, SIMP, SITLiD i wielu innych organizacji i stowarzyszeń.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie 17 października br. o godzinie 11:00 w Kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Poznaniu (os. Wichrowe Wzgórze 130). Pogrzeb odbędzie się w dniu 17 października br. o godzinie 13:10 na cmentarzu Junikowskim w Poznaniu.

Współpracownikom, rodzinie, przyjaciołom i znajomym Pana Doktora składamy wyrazy głębokiego współczucia.

PDF icon Klepsydra101.24 KB